Preciosa, Kolarz, Massive
Arredoluce, LaLampada
Reccagni Angelo
Axo Light, Dalber, Zpot
Brilliance, Galleri
Wofi Leuchten
Candieros Castro, FabbianИнтернет магазин светильников

Paulmann, Bussy, Delux
Lussole, Wunderlicht
Murano Due, Villari, Vian
Archeo Venice, Possoni
Ramko, Feron Light, Alfa
Iris Cristal, Italamp
De Majo, Ferroluce, FlaverНастольні лампи

 
Настольні лампи Preciosa Настольні лампи Reccagni Angelo Настольні лампи Massive Настольні лампи Philips Настольні лампи Wofi Настольні лампи Eseo Настольні лампи Lirio Настольні лампи Emme Pi Light Настольні лампи Illuminati Настольні лампи Kolarz Настольні лампи Titania Lux Настольні лампи Arredo Luce Люстри Світильники стельові Бра Торшери Настільні лампи Світильники вуличні Світильники дитячі Споти Світильники точкові

Світильники настольні

Настольні лампи

Настільні лампи є невід'ємною частиною інтер'єру практично будь-якого приміщення, де є стіл для роботи. В одній квартирі дивним чином поєднуються і доповнюють один одного різні джерела освітлення: контурне, акцентне, полотолочное, бра, настільні і підлогові світильники, нічники. Освітлення краще всього продумувати не тільки виходячи з інтер'єру кімнати, а й враховуючи цільове призначення приміщення. До найбільш універсальних джерел освітлення відносяться настільні лампи. Важко уявити собі робочий стіл у кабінеті без класичної, функціональної настільної лампи або стіл школяра - без настільного світильника. Так само дуже затребувані дитячі настільні лампи і "нічники".

Настільні лампи можна описати так: джерело світла (лампа) в абажурі або плафоні на тонкій ніжці. Але це не стандарт - існує кілька десятків видів настільних світильників. Настільні лампи можуть мати самі незвичайні форми: від класичної із кришталевими підвісками до ультрасучасних в стилі хай-тек. На цей предмет інтер'єру завжди була окрема мода. Майстри кожної епохи прагнули створити щось унікальне і неповторне - так з'явилися настільні лампи, що нагадують торшери, галогенові лампи найсміливіших форм, фантазійні світильники у вигляді спіралей і багато-багато інших моделей ламп.

Як завжди це відбувається, ви купуєте люстру, іноді навіть не одну і вважаєте, що тепер у вашому домі буде затишно і світло. Але не потрібно забувати про настільні лампи! Незважаючи на те, що ви вважаєте, що настільна лампа вам зовсім не потрібна, це не так. Свого часу, вона може стати в нагоді будь звичайній людині. Лампи, в таких випадках, ділять на дві категорії: для роботи і просто красиві, що надають затишок в домі.

Купуючи лампу, варто звернути увагу на те, що не всі лампи безпечні для здоров'я, особливо, якщо ви вирішили придбати лампу, для освітлення робочого місця дитини. Неправильні прилади освітлення, можуть завдати шкоди вашій дитині або зіпсувати зір. Варто враховувати і правильність установки настільних ламп. Якщо ж просто доросла людина багато працює з паперами або ж часто читає книги, газети, може, працює за комп'ютером або з дрібними деталями, то тут без лампи вже ніяк не обійтися, якщо ви, звичайно, не хочете зіпсувати собі зір і одягнути окуляри.

У сучасному магазині, ви можете побачити велику різноманітність ламп. Вони відрізняються по конструкції, розмірам, дизайну. Існують так само вбудовані світильники. Кожен батько, який вирішив купити настільну лампу для своеї підростаючї дитини, майбутнього школяра, повинен врахувати, що лампа повинна бути екологічно чистою. Якщо є можливість, краще купити лампу розжарювання, ніж люмінесцентну. Однак, не бажано купувати лампу розжарювання, зроблену з пластику.

Слід звернути увагу на яскравість світіння лампи. Занадто яскраві, які погано світять лампи можуть зіпсувати ваш зір. Буде дуже добре, якщо ви зможете знайти лампу, в якій можна буде регулювати яскравість. Ви можете підібрати стильну лампу, яка буде вписуватися в інтер'єр вашої кімнати. Зараз це не проблема, можна знайти моделі, зроблені під старовину або ж навпаки виконані в сучасному стилі. Але не варто звертати увагу тільки на стиль і красу лампи. Не забувайте про рекомендації, по правильному підбору рівня освітлення. Адже рано чи пізно, ви будете використовувати її за прямим призначенням.

Будь-який лікар-офтальмолог може дати вам кілька рекомендацій, щодо правильного використання настільних ламп. Ось деякі з них. Важливо правильно вибрати висоту на якій буде розміщений світильник. Найкращим, вважається розміщення його від поверхні столу на відстані 35-45 см. Якщо ви працюєте за комп'ютером, джерело світла повинен знаходитися вище монітора. Потужність лампи повинна бути в межах 50-60вт.

Якщо ви працюєте з яскравим, білим папером або з глянцем, який добре відбиває світло, потрібно налаштувати яскравість лампи менше звичайного. Необхідно знати, що у галогенних ламп, світло більш м'яке і приємне для очей.

Не варто забувати про форму плафона лампи. Він повинен бути конічної або сферичної форми. Тоді основне світло буде утворюватися променями, відбитими від стінок плафона. Такий потік світла менш шкідливий для очей.

Для настільного освітлення можна використовувати і вбудовувані світильники. Вони можуть бути вбудовані в стелю, стінку або ж у предмети інтер'єру вашої кімнати. Вони так само не повинні бути занадто яскравими. Але все ж, такі світильники не зовсім зручні, тому що їх не можна буде переставляти.

Настольные лампы Информация на русском языке


Інтернет магазин світильників